Tarihçemiz

1980 yılında Adana'da kurulan Kebapçı Bey, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, önce İstanbul, ardından da Sakarya'da hizmet vermeye başladı.

Kaliteli hizmet anlayışından ve mutlak müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Kebapçı Bey, gerek kaliteli ürünleri, gerekse Adana mutfağının eşsiz tadlarını size sunmaktan kıvanç duyar.

Kebapçı Bey olarak ilkemiz müşterilerimizin damak tadına uygun yemeklerle unutamayacakları bir gün yaşatmak. Eğer siz de nefis yemeklerimizi tatmak isterseniz, Çark Caddesi'nin sonundaki yerimize bekleriz.

Kebap Kebapçı Bey'de yenir. Çünkü usulüne göre pişen gerçek kebap, dillere destan eşsiz lezzetiyle ilk kez yiyenleri bile kendine müdayim eder. Bu lezzetin sırrı ise yöreye özgü taptaze malzemelerin, dünden bugüne taşınan geleneksel yöntemlerle pişirilmesidir. 

Kebabı pişiren kişinin ustalığı ise kuşkusuz kebabın en önemli olmazsa olmazıdır..

Türkiye'nin her yerinde bir kebapçı bulunabilir ve kebap yiyebilirsiniz. Ama Kebapçı Bey'de yiyeceğiniz kebap; malzemeleri, hazırlanışı, tadı ve sunumuyla kebap kültürünün seçkin bir ürünüdür ve açıkçası kebap Kebapçı Bey'de yenir.

Yaptığımız kebabı diğer kebaptan ayıran en önemli özellik, kebabın üretiminde kullanılan etin doğal ortamda ve kendine has bir floraya sahip bölge yaylarında yetiştirilmiş koyunlardan elde edilmiş olmasıdır. Bunun yanında üretim tekniği ve ustalık da ürüne önemli ölçüde farklılık katmaktadır...

Karışım hazırlanırken belirtilen maddelerin dışında (salça, sebze, karabiber, iç yağı vb.) gibi maddelerden hiçbiri kullanılmaz. Pişirme esnasında kesinlikle vantilatör kullanılmaz.

Kebabın servisi, tamamlayıcı unsurları olan yeşillik ve salata ile eksiksiz olarak yapılır.

30 yıllık tecrübe ile hizmetinizdeyiz...